O nás

Spoločnosť Royaldom, s.r.o. bola založená v roku 2009 v Častkovciach. Od svojho založenia sa stala lídrom v predaji stavebných materiálov a služieb s tým spojených.

Royaldom stavebniny nie je len predajňa stavebnín, ale svojimi nadštandardnými službami a servisom pozdvihla predaj stavebného materiálu a služieb na vyššiu úroveň. Pre svojich zákazníkov zabezpečuje úplný logistický servis, požičovňu profi náradia, návrhy a realizácie kúpeľní na mieru a sortiment pre oblasť voda-plyn-kúrenie.

V roku 2017 bola založená divízia Royaldom development, ktorá zabezpečuje stavebnú činnosť s ponukou projektov na kľúč. Ťažiskom činnosti sa v posledných rokoch stalo rozvíjanie oblasti v západoslovenskom regióne, kde spoločnosť úspešne dokončila prvé etapy stavby bytových domov a aktuálne pokračuje výstavbou rodinných domov.

V ďalšom roku bolo v Bratislave otvorené interiérové štúdio Royaldom design, ktoré ako posledný kúsok skladačky zapadlo do uceleného komplexu služieb pod hlavičkou spoločnosti Royaldom. Na ploche showroomu s rozlohou viac ako 800 m2 nájdu zákazníci najnovšie dizajnové trendy v oblasti interiéru: kúpeľňové kóje s ukážkami obkladov, dlažieb, sanity, batérií, kúpeľňového nábytku, podláh, dverí, ukážky kompletne zariadenej obývačky, kuchýň, spálne, doplnené o dekorácie a doplnky slovenských dizajnérov. Samozrejmosťou je bohaté portfólio vzorkovníkov tapiet, kobercov, záclon a ostatného interiérového vybavenia.

Hlavným cieľom interiérového štúdia je poskytnúť zákazníkovi komplexný servis pri návrhu a realizácií jeho interiéru: zameranie interiéru, 3D vizualizáciu vo fotorealistickej kvalite, poradenstvo tímu dizajnérov, výrobu nábytku na mieru a kompletnú realizáciu na kľúč.

Dôvera a spokojnosť zákazníka sú pre nás prioritou, preto sa snažíme odborne poradiť a hľadať najlepšie riešenia pri tvorbe individuálneho interiéru.

Jozef Vlado, riaditeľ divízie Royaldom development